Bezpieczny Pobyt


Najwyższym priorytetem OWR ZACISZE jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników. Aktualnie dostosowujemy obiekt do funkcjonowania w oparciu o wewnętrzne procedury bezpieczeństwa zgodne z zaleceniami GIS dotyczące sytuacji Covid-19. Dzięki wprowadzonym procedurom, a przede wszystkim ich przestrzeganiu wierzymy, że Państwa pobyt w naszym obiekcie będzie bezpieczny. Pragniemy również zaznaczyć, że w związku z bieżącą sytuacją niektóre elementy oferty oraz regulaminu obiektu uległy zmianie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany związane z pobytem: Poglądowe godziny posiłków:
śniadanie 8.30 - 11.30
lunch dla dzieci 12.00 - 13.30
obiadokolacja 15.00 - 18.30

Osoby, które posiadają rezerwację i nie zgadzają się na wprowadzone przez OWR ZACISZE zmiany w regulaminie oraz ofercie prosimy o kontakt w terminie 14 dni od publikacji tego komunikatu w celu przyjęcia ewentualnej rezygnacji (23.05.2020).

Nasza oferta

GAJÓWKA

Cena za pobyt w okresie:


DOMKI CAMPINGOWE: WOLNOSTOJĄCE DWUPOKOJOWE

Są to domki drewniane, wykonane z boazerii, przeznaczone dla 4 lub więcej osób (2 pokoje, każdy z osobnym wejściem i łazienką z pełnym węzłem sanitarnym). Pomiędzy pokojami jest przejście. W jednym pokoju znajduje się TV, czajnik i rozkładana wersalka, rozkładany tapczan, a w drugim 2 łóżka. Istnieje możliwość doniesienia do domku łóżeczka dla dziecka lub dostawki (materac) dla osoby dorosłej (wystarczy zgłosić w dniu przyjazdu).

Więcej zdjęć w galerii ... ->


DOMKI CAMPINGOWE: WOLNOSTOJĄCE JEDNOPOKOJOWE

Są to domki drewniane, wykonane z boazerii, przeznaczone dla 2 lub więcej osób. W domku są 2 łóżka i rozkładany fotel oraz łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, każdy domek wyposażony jest w TV oraz czajnik. Istnieje możliwość doniesienia do domku łóżeczka dla dziecka lub dostawki (materac) dla osoby dorosłej (wystarczy zgłosić w dniu przyjazdu).

Więcej zdjęć w galerii ... ->


DOMKI CAMPINGOWE: DWURODZINNE


Są to domki drewniane, wykonane z boazerii, przeznaczone dla 2 osób (2 pokoje, bez przejścia między nimi, każdy z osobnym wejściem i łazienką z pełnym węzłem sanitarnym np. dla dwóch oddzielnych par), w pokoju są 2 łóżka i rozkładany fotel, każdy pokój wyposażony jest w TV oraz czajnik. Istnieje możliwość doniesienia do domku łóżeczka dla dziecka lub dostawki (materac) dla osoby dorosłej (wystarczy zgłosić w dniu przyjazdu).

* zniżki nie obowiązują podczas pakietów weekendowych tj. Majówka, Boże Ciało, Święto Rydza itd.


DOMKI CAMPINGOWE: PIĘTROWE LUX

Domki drewniane LUX czynne od maja do października - są 3, 4, 5 osobowe, piętrowe (salon, 2 sypialnie u góry) posiadają pełny węzeł sanitarny, TV, czajnik, leżaki, lodówka. Jeżeli w domku LUX, który przeznaczony jest dla 3 osób mieszka 4 osoby to "dodatkowa osoba ponad stan" płaci 20 zł za nocleg i 35 zł za wyżywnienie czyli 55 zł za dobę, jeżeli natomiast w takim domku przebywa 5 osób to, 5 osoba płaci jedynie samo wyżywnienie. Analogicznie ceny liczone są w przypadku domków piętrowych LUX 4 i 5 osobowych.

Cena za pobyt w okresie:

Ferie zimowe

Zapraszamy na ferie zimowe do Leśniczówki.

Cena za dobę z pełnym wyżywieniem:
osoba dorosła - 75 zł
dzieci do lat 8 - 58 zł

Wycieczki szkolne i zielone szkoły

Prosimy o kontakt e-mail w celu indywidualnej wyceny kosztów pobytu.

Grupy - zakłady pracy, weekendy

- 2 doby i więcej po 80 zł
- 1 doba 90 zł

Chętnie pomożemy wynająć autokar, przewodnika oraz zorganizujemy ognisko przy muzyce.
Organizatorów grup powyżej 70 osób prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail w celu przygotowania indywidualnej oferty.

Cena obejmuje:
podatek VAT, nocleg i wyżywienie (2 posiłki dziennie).

We wszystkich podanych wyżej cenach turnusów wczasowych wliczone jest zakwaterowanie wraz z pełnym wyżywieniem. Wszsytkie ceny zawierają podatek VAT. Dodatkowo pobierana jest opłata uzdrowiskowa dla Urzędu Gminy.
Dokonując rezerwacji i wypłacając zadatek klient oświadcza że zapoznał się i akceptuje wszystkie informacje zawarte w regulaminie ośrodka, który dostępny jest na stornie internetowej oraz w recepcji Ośrodka. W przypadku gdy zgłoszenie rezygnacji nastąpiło: Nie zwracamy należności za niewykorzystane pobyty i posiłki.
Cała powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Wszelkich informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje:

OŚRODEK WCZASÓW RODZINNYCH "ZACISZE"

e-mail: biuro@zaciszewysowa.pl | www: http://www.zaciszewysowa.pl/
tel. (18) 353 22 21 | fax (18) 353 02 45
38-316 Wysowa Zdrój
Telefon czynny cały tydzień w godz. 8:00-20:00 (sezon letni)
Telefon czynny cały tydzień w godz. 8:00-18:00 (poza sezonem)