Bezpieczny Pobyt


Najwyższym priorytetem OWR ZACISZE jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników. Aktualnie dostosowujemy obiekt do funkcjonowania w oparciu o wewnętrzne procedury bezpieczeństwa zgodne z zaleceniami GIS dotyczące sytuacji Covid-19. Dzięki wprowadzonym procedurom, a przede wszystkim ich przestrzeganiu wierzymy, że Państwa pobyt w naszym obiekcie będzie bezpieczny. Pragniemy również zaznaczyć, że w związku z bieżącą sytuacją niektóre elementy oferty oraz regulaminu obiektu uległy zmianie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany związane z pobytem: Poglądowe godziny posiłków:
śniadanie 8.30 - 11.30
lunch dla dzieci 12.00 - 13.30
obiadokolacja 15.00 - 18.30

Osoby, które posiadają rezerwację i nie zgadzają się na wprowadzone przez OWR ZACISZE zmiany w regulaminie oraz ofercie prosimy o kontakt w terminie 14 dni od publikacji tego komunikatu w celu przyjęcia ewentualnej rezygnacji (23.05.2020).

Pobyt wakacyjny

W sezonie wakacyjnym (tj. od 27.06 do 29.08) istnieje jedynie możliwość wypoczynku w turnusach 7, 14, 21 dniowych. Turnusy rozpoczynają się w soboty od godz. 15.00 (obiadokolacja wydawana jest w godz. 15.00-19.00), a kończą w soboty śniadaniem (kluczyk do domku lub pokoju należy zdać po śniadaniu do godz. 11.00).

W dniu przyjazdu kluczyk do domku lub pokoju można otrzymać od godz. 15.00, podczas meldunku w recepcji wydawane są opaski identyfikacyjne, które należny nosić na nadgarstku przez cały pobyt oraz każdorazowo okazać na prośbę obsługi Ośrodka. Zgubienie opaski wiąże się z dodatkowym kosztem 50,00 zł, zerwane/zniszczone opaski są bezpłatnie wymieniane na nowe w recepcji. W przypadku braku opaski, obsługa stołówki może naliczyć dodatkowe opłaty za wyżywienie.

Wszelkie opłaty uiszczane są w dniu przyjazdu za cały pobyt z góry przy meldunku w recepcji.
W dniu wyjazdu po zdaniu kluczyka oraz wszystkich wydanych w dniu meldunku opasek zostaje zwrócona pobrana wcześniej kaucja. Przed zwrotem kaucji pracownik Ośrodka może udać się wraz z Gościem do domu/pokoju w celu sprawdzenia stanu wyposażenia i urządzeń technicznych.

Dokumenty i dane potrzebne przy meldunku w recepcji:

Posiłki wydawane są w formie bufetu w godzinach:
śniadanie 8.30 - 11.30
lunch dla dzieci 12.00 - 13.30
obiadokolacja 15.00 - 18.30

Obowiązuje bezwzględny zakaz wynoszenia żywności ze stołówki. Ośrodek przyjmuje Gości tylko na pobyt z pełnym wyżywieniem, nie ma możliwości rezygnacji z części posiłków, lub późniejszego odliczenia kosztów niewykorzystanych posiłków.

Pobyt przed i po sezonie wakacyjnym

Poza sezonem wakacyjnym doba hotelowa rozpoczyna się od obiadokolacji (od godziny 15.00) i kończy śniadaniem (do godziny 11.00). Kluczyk i opaski należy zdać na recepcji do godz. 11.00. W przeciwnym wypadku zostanie doliczona kolejna doba pobytu lub kolejne posiłki (bez względu na fakt niekorzystania z nich), według obowiązującego na dany dzień cennika.
Poza sezonem wakacyjnym mogą obowiązywać inne godziny wydawania posiłków.

Pozostałe kwestie dotyczące kaucji, meldunku, opasek obowiązują na takich samych zasadach jak w sezonie wakacyjnym.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z plikiem, który zawiera najważniejsze
informacje o Ośrodku oraz regulamin obowiązujący na jego terenie.


Regulamin dla Gości przebywających na terenie Ośrodka ze zwierzętami


We wszystkich cenach turnusów wczasowych wliczone jest zakwaterowanie wraz z pełnym wyżywieniem. Wszsytkie ceny zawierają podatek VAT. Dodatkowo pobierana jest opłata uzdrowiskowa dla Urzędu Gminy.
Dodatkowo podczas meldunku w recepcji pobierana jest kaucja w wysokości 100,00 zł (gotówka), która jest zwrotna w dniu wyjazdu po zdaniu kluczy do domku/pokoju oraz kompletu opasek identyfikacyjnych.

Dokonując rezerwacji i wypłacając zadatek klient oświadcza że zapoznał się i akceptuje wszystkie informacje zawarte w regulaminie ośrodka, który dostępny jest na stornie internetowej oraz w recepcji Ośrodka. W przypadku gdy zgłoszenie rezygnacji nastąpiło: Nie zwracamy należności za niewykorzystane pobyty i posiłki.
Cała powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Wszelkich informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje:

OŚRODEK WCZASÓW RODZINNYCH "ZACISZE"

e-mail: biuro@zaciszewysowa.pl | www: http://www.zaciszewysowa.pl/
tel. (18) 353 22 21 | fax (18) 353 02 45
38-316 Wysowa Zdrój
Telefon czynny cały tydzień w godz. 8:00-20:00 (sezon letni)
Telefon czynny cały tydzień w godz. 8:00-18:00 (poza sezonem)